
iAI
Images in this section were generated with AI
Immunity season: vitamins, minerals, probiotics and skin care for autumn
— The season's basics —
Vitamin C, vitamin D3 (also with K2), zinc and selenium in capsules, tablets and drops. Vitamin C, vitamin D, zinc and selenium each contribute to the normal function of the immune system.
-
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's Vitamin D3+K2, Drops - 20 ml
15 reviewsRegular price €18.99Unit price€94.95 /100ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 4000 IU, drops - 30 ml
No reviewsSale price €4.11 Regular price €5.49Unit price€1.37 /10ml -
-
Aliness
Aliness Vitamin D3 FORTE oil 100 mcg - 120 Capsules
4 reviewsRegular price €8.79Unit price€0.07 each -
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml
36 reviewsRegular price €25.59Unit price€127.95 /100ml -
Solgar
Solgar Vitamin D3 125 mcg (5000 IU) - 100 Softgels
6 reviewsRegular price €18.49Unit price€0.18 each -
Osavi
Osavi Vitamin D3 + K2, 4000 IU + 150 mcg - 120 Capsules
4 reviewsRegular price €18.09Unit price€0.15 each -
Aura Herbals
Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml
16 reviewsRegular price €14.79Unit price€29.58 /100ml -
Healthy Origins
Healthy Origins Vitamin D3 10000 IU - 120 Softgels
9 reviewsRegular price €12.29Unit price€0.10 each -
Vitaler's
Vitaler's Omega-3 Norwegian Cod Liver Oil 1250 mg, Mint - 250 ml
10 reviewsSale price €7.49 Regular price €9.99Unit price€29.96 /L -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules
10 reviewsRegular price €6.49Unit price€0.05 each -
Vitaler's
Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Capsules
2 reviewsRegular price €3.99Unit price€0.03 each -
Swanson
Swanson Vitamin D3 4000 IU (100 mcg) - 90 Capsules
1 reviewRegular price €4.29Unit price€0.05 each -
Vitaler's
Vitaler's Organic Selenium 200 mcg - 120 Capsules
8 reviewsRegular price €5.49Unit price€0.05 each -
Vitaler's
Vitaler's Zinc 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules
25 reviewsRegular price €6.49Unit price€0.05 each -
Swanson
Swanson Zinc Picolinate 22 mg - 60 Capsules
10 reviewsRegular price €3.59Unit price€0.06 each -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin C with Rosehip 1000 mg - 60 Capsules
7 reviewsRegular price €4.49Unit price€0.07 each -
Wellbear
Wellbear Vitamin D3 4000 IU - 120 Softgels
2 reviewsRegular price €4.39Unit price€0.04 each -
Aliness
Aliness Vitamin C 1000 mg - 100 Veg Capsules
15 reviewsSale price €8.95 Regular price €11.19Unit price€0.09 each -
Now Foods
Now Foods Vitamin D-3 & K-2 - 120 Capsules
7 reviewsRegular price €10.39Unit price€0.09 each -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 Forte 2000 IU, drops - 30 ml
No reviewsSale price €4.49 Regular price €5.99Unit price€1.32 /ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 2000 IU + K2 MK-7 75 mcg, drops - 30 ml
1 reviewSale price €6.96 Regular price €9.29Unit price€2.32 /10ml -
Swanson
Swanson Vitamin D3 2000 IU (50 mcg) - 250 Capsules
11 reviewsRegular price €6.99Unit price€0.03 each -
Ostrovit
Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 Tablets
34 reviewsSale price €2.78 Regular price €3.09Unit price€0.03 each

iAI
Images in this section were generated with AI
— Skin care for cold days —
Face creams with ceramides or centella, hand creams and body lotions. Daily moisture and comfort for skin when the air turns cold and dry.
-
Dear, Klairs
Dear, Klairs Midnight Blue Moisturizing Cream - 60 ml
No reviewsSale price €20.59 Regular price €27.49Unit price€34.32 /100ml -
Enough
Enough Collagen Hydro Moisture Massage Cream - 300 ml
No reviewsSale price €10.49 Regular price €14.09Unit price€34.97 /L -
Purito
Purito Seoul Luminous Ceramide Night Cream - 100 ml
No reviewsRegular price €19.99Unit price€249.88 /L -
Medi-Peel
Medi-Peel Gold Age Tox H8 Cream - 50 ml
No reviewsRegular price €18.89Unit price€37.78 /100g -
Etude
Etude SoonJung 2X Barrier Intensive Cream - 60 ml
1 reviewRegular price €15.49Unit price€25.82 /100ml -
COSRX
COSRX OIL-FREE Ultra-Moisturizing Lotion (with Birch Sap) - 100 ml
1 reviewRegular price €14.69Unit price€14.69 /100ml -
Celimax
Celimax Dual Barrier Skin Wearable Cream - 50 ml
No reviewsRegular price €19.99Unit price€39.98 /100ml -
Beauty of Joseon
Beauty of Joseon Red Bean Gel Moisturising Cream - 100 ml
1 reviewRegular price €14.89Unit price€148.90 /L -
Isntree
Isntree Hyaluronic Acid Moist Cream - 100 ml
1 reviewRegular price €14.49Unit price€144.90 /L -
BioFresh
Rose of Bulgaria Hand Cream with Natural Rose Water - 75 ml
21 reviewsRegular price €1.89Unit price€2.52 /100ml -
Palmer's
Palmer's Cocoa Butter Formula Moisturizing Body Oil - 250 ml
No reviewsRegular price €8.09Unit price€3.24 /100ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture Cream - 75 ml
No reviewsRegular price €19.99Unit price€26.65 /100ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream - 50 ml
2 reviewsSale price €16.09 Regular price €16.99Unit price€32.18 /100ml -
-
Astron
Astron Live Bone Oil with Gentian - 100 ml
10 reviewsRegular price €3.99Unit price€3.99 /100ml -
Pyunkang Yul
Pyunkang Yul Moisture Cream - 100 ml
2 reviewsSale price €20.69 Regular price €22.99Unit price€20.69 /100ml -
Purito
Purito Luminous Ceramide Moisturising Face Cream with Ceramides – 100 ml
No reviewsRegular price €17.79Unit price€177.90 /L
— For kids —
Vitamin D3 drops, children's multivitamins, cod liver oil and vitamin lollipops in fruity flavours. Easy to fit into a school-day breakfast.
-
Nordic Naturals
Nordic Naturals Children's DHA, strawberry flavour - 119 ml
2 reviewsRegular price €19.29Unit price€162.10 /L -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin ADEK Junior, drops - 30 ml
No reviewsSale price €7.19 Regular price €9.59Unit price€2.40 /10ml -
ChildLife
ChildLife Vitamin D3 500 IU for Children, Berry - 30 ml
1 reviewRegular price €10.09Unit price€33.63 /100ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamin D3 Junior 800 IU, drops - 30 ml
No reviewsRegular price €4.49Unit price€1.50 /10ml -
Starpharma
Starpharma Healthy Lollipop with Vitamin C and D, Strawberry - 6 g
No reviewsRegular price €0.49Unit price€81.67 /kg -
Starpharma
Starpharma Healthy Lollipop Throat, Raspberry - 6 g
No reviewsRegular price €0.49Unit price€81.67 /kg -
Solgar
Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Bouncin' Berry - 120 Tablets
No reviewsRegular price €24.39Unit price€0.20 each -
Nordic Naturals
Nordic Naturals Baby's DHA 1050 mg Omega-3 + Vitamin D3 300 IU - 60 ml
2 reviewsRegular price €17.99Unit price€29.98 /100ml -
-
-
Starpharma
Starpharma Healthy Lollipop with Vitamin D3 and K2, Cocoa - 6 g
No reviewsRegular price €0.49Unit price€81.67 /kg

— Probiotics, mushrooms and herbs —
Probiotic cultures from single-strain to 28-strain formulas, plus reishi and maitake mushrooms, ginger root and andrographis.
-
Vitaler's
Vitaler's Shiitake 400 mg - 60 Capsules
1 reviewSale price €5.24 Regular price €6.99Unit price€0.09 each -
Solgar
Solgar Reishi Shiitake Maitake Mushroom Extract - 50 Veg Capsules
3 reviewsRegular price €23.69Unit price€0.47 each -
-
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Stress - 20 Capsules
1 reviewRegular price €5.79Unit price€0.29 each -
Swanson
Swanson Probiotic L.Plantarum - 30 Capsules
7 reviewsRegular price €5.69Unit price€0.19 each -
Vitaler's
Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 Capsules
1 reviewSale price €4.71 Regular price €6.29Unit price€0.08 each -
Vitaler's
Vitaler's Vital Mushrooms - 60 Capsules
1 reviewRegular price €12.29Unit price€0.20 each -
Vitaler's
Vitaler's Maitake (Maitake leafworm) 500 mg - 60 Capsules
No reviewsSale price €8.31 Regular price €11.09Unit price€0.14 each -
-
-
Vitaler's
Vitaler's Reishi 400 mg - 60 Capsules
No reviewsSale price €5.99 Regular price €7.99Unit price€0.10 each -
Swanson
Swanson Lactobacillus Acidophilus - 100 Capsules
3 reviewsRegular price €5.29Unit price€0.05 each -
Swanson
Swanson Epic Pro 25-Strain Probiotic - 30 Veg Capsules
20 reviewsRegular price €14.39Unit price€0.48 each -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Super Formula - 40 Capsules
2 reviewsRegular price €6.89Unit price€0.17 each -
-
Wellbear
Wellbear Reishi 400 mg - 60 Capsules
1 reviewSale price €7.92 Regular price €12.19Unit price€0.13 each -