Skip to content

Hard-to-find brands in one shop

Brands that are hard to find in your country — all in one shop

Help & contact
  • Norway (EUR €)
Medpak
Account Cart
  • Vitamins & Supplements
    • Vitamins & Supplements
    • Amino Acids

      Amino Acids

      All Amino Acids →
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathione
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptophan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl Cysteine (NAC)
      • All Amino Acids →
    • Antioxidants

      Antioxidants

      All Antioxidants →
      • Alpha Lipoic Acid
      • Astaxanthin
      • Coenzyme Q10 (CoQ10)
      • Lutein & Zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Herbs

      Herbs

      All Herbs →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Cat's Claw (Uña de Gato)
      • Curcumin & Turmeric
      • Dandelion Root
      • Devil's Claw
      • Echinacea
      • Garlic
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Red Clover
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • All Herbs →
    • Minerals

      Minerals

      All Minerals →
      • Chromium
      • Calcium
      • Iodine
      • Iron
      • Magnesium
      • Potassium
      • Selenium
      • Silica
      • Zinc
      • All Minerals →
    • Vitamins

      Vitamins

      All Vitamins →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitamins
    • Fish Oil & Omegas (EPA DHA)
    • Collagen
    • Probiotics
    • Melatonin
    • Greens & Superfoods
    All Vitamins & Supplements →
  • Health Goals
    • Health Goals
    • Brain & Cognitive
    • Bone, Joint & Cartilage
    • Cardiovascular
    • Detox & Cleanse
    • Digestive System
    • Energy
    • Eye & Vision
    • Hair, Skin & Nails
    • Immune System
    • Kidneys & Urinary System
    • Respiratory System
    • Sleep
    • Weight Loss
    • Men's Health
    • Women's Health
    All Health Goals →
  • Sports
    • Sports
    • Carbohydrates

      Carbohydrates

      All Carbohydrates →
      • Carbo
      • Energy Gels
      • Isotonic Drinks
    • Creatine

      Creatine

      All Creatine →
      • Creatine Malate
      • Creatine Monohydrate
    • Pre-Workout

      Pre-Workout

      All Pre-Workout →
      • Pre-Workout Stimulants
      • Pre-Workout Pump
      • Pre-Workout Shots
      • Stimulants
    • Protein Powders

      Protein Powders

      All Protein Powders →
      • Vegetable Protein
      • Whey Protein Blends
      • Whey Protein Concentrate (WPC)
      • Whey Protein Isolate (WPI)
    • Weight Gainers

      Weight Gainers

      All Weight Gainers →
      • Gainers
    • Fat Burners
    • Regeneration
    • Testosterone Boosters
    All Sports →
  • Beauty
    • Beauty
    • Bath & Shower

      Bath & Shower

      All Bath & Shower →
      • Bath Accessories
      • Bath Bombs & Salts
      • Body Scrubs
      • Shower Gels
      • Soaps
    • Body Cosmetics

      Body Cosmetics

      All Body Cosmetics →
      • Deodorants & Antiperspirants
      • Lotions, Butters, Creams & Body Oils
    • Facial Cosmetics

      Facial Cosmetics

      All Facial Cosmetics →
      • Eye Creams
      • Face Creams
      • Facial Acids, Oils and Serums
      • Facial Cleansing
      • Hydrolats, Mists and Tonics
      • Masks & Clays
    • Hands & Feet

      Hands & Feet

      All Hands & Feet →
      • Corn, Callus & Bunion Treatments
      • Foot Care
      • Hand Care
    • Hair Cosmetics

      Hair Cosmetics

      All Hair Cosmetics →
      • Conditioners
      • Hair Colouring
      • Hair Masks
      • Hair Oils, Serums & Sprays
      • Shampoos
    • Intimate Hygiene

      Intimate Hygiene

      All Intimate Hygiene →
      • Gels & Soaps
      • Pads, Pantyliners, Tampons
    • Oral Care

      Oral Care

      All Oral Care →
      • Mouthwashes
      • Toothbrushes
      • Toothpastes
      • Replacement Brush Heads
    • Sun Protection

      Sun Protection

      All Sun Protection →
      • Sun Creams, Lotions
    All Beauty →
  • Makeup
    • Makeup
    • Face Makeup

      Face Makeup

      All Face Makeup →
      • BB & CC Creams
      • Foundations
      • Cushion Foundations
      • Other Face Makeup
    • Lip Makeup

      Lip Makeup

      All Lip Makeup →
      • Lipsticks
      • Lip Tints & Glosses
      • Lip Care
    • Eye Makeup

      Eye Makeup

      All Eye Makeup →
      • Mascaras
    All Makeup →
  • Mother & Baby
    • Mother & Baby
    • Pregnancy & Mother

      Pregnancy & Mother

      All Pregnancy & Mother →
      • Planning & Tests
      • Pregnancy Care
      • Health in Pregnancy
      • Breastfeeding
      • Skin & Body Care
    • Feeding Children

      Feeding Children

      All Feeding Children →
      • Bottle Teats
      • Bottles
      • Cups
      • Feeding Accessories
      • Food Storage
    • Children Health
    • Children Hygiene
    • Children Nutrition
    • Pacifiers
    All Mother & Baby →
  • Home
    • Home
    • Aromatherapy

      Aromatherapy

      All Aromatherapy →
      • Diffusers & Nebulizers
      • Essential Oil Sets
      • Essential Oil Singles
      • Fragrance Oils
      • Incense Sticks
    • Hearing Protection

      Hearing Protection

      All Hearing Protection →
      • Ear Muffs
      • Earplug Accessories
      • Earplugs
    • Home Care & Cleaning

      Home Care & Cleaning

      All Home Care & Cleaning →
      • Bathroom Cleaners
      • Eco Zone 🍃
      • Kitchen Cleaners
      • Laundry Products
      • Multi-purpose Cleaners
      • Odour Neutralisers
    • Insect & Tick Protection

      Insect & Tick Protection

      All Insect & Tick Protection →
      • Electronic Tick Repellents
      • Insect Repellents
    • Pets

      Pets

      All Pets →
      • Pet Accessories
      • Pet Food & Treats
      • Pet Grooming & Hygiene
      • Pet Supplements
      • Tick & Flea Protection
    • Sauna Accessories

      Sauna Accessories

      All Sauna Accessories →
      • Sauna Essential Oil
      • Sauna Tools & Equipment
    • Water Filtration & Bottles

      Water Filtration & Bottles

      All Water Filtration & Bottles →
      • Water Bottles
      • Water Filters
    All Home →
  • Health
    • Health
    • Healthy Food & Nutrition

      Healthy Food & Nutrition

      All Healthy Food & Nutrition →
      • Beverages & Drink Mixes
      • Breakfast & Cereals
      • Coffee & Tea
      • Cooking Oils & Vinegars
      • Healthy Drinks & Juices
      • Healthy Snacks
      • Herbs & Spices
      • Jams, Honey & Sweet Spreads
      • Nut Butters
      • Pasta & Noodles
      • Sauces & Seasonings
      • Sports Nutrition
      • Sugar Alternatives
      • All Healthy Food & Nutrition →
    • Sexual Health & Wellness

      Sexual Health & Wellness

      All Sexual Health & Wellness →
      • Condoms
      • Lubricants & Intimate Care
      • Adult Wellness Products
    • Medical Supplies & Tests
    All Health →
  • Brands
    • Brands
    • Our Brands
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top Brands
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • New Brands
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    All brands A–Z →
  • Sale
  • Immune Season
  1. Home
  2. OstroVit
OstroVit

OstroVit

(30 products)
  • Himalaya
  • Life Extension
  • Missha
  • Now Foods
  • OstroVit
  • Solgar
  • Swanson
  • Most relevant
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old
View as

  • vitamins, minerals, probiotics and skin care for autumn



    Check Now
  • Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 Tablets Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 Tablets
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 Tablets

    35 reviews
    Sale price €2.78 Regular price €3.09
    Unit price€0.03 each
    View details
  • Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets
    10% off

    OstroVit

    Ostrovit Berberine 500 mg - 90 Tablets

    46 reviews
    Sale price €5.93 Regular price €6.59
    Unit price€0.07 each
    View details
  • Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 Capsules Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 Capsules
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 Capsules

    28 reviews
    Sale price €5.57 Regular price €6.19
    Unit price€0.06 each
    View details
  • Ostrovit Sodium Butyrate - 90 Capsules Ostrovit Sodium Butyrate - 90 Capsules
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit Sodium Butyrate - 90 Capsules

    32 reviews
    Sale price €7.19 Regular price €7.99
    Unit price€0.08 each
    View details
  • Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets

    15 reviews
    Sale price €3.68 Regular price €4.09
    Unit price€0.04 each
    View details
  • Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets

    17 reviews
    Sale price €4.04 Regular price €4.49
    Unit price€0.04 each
    View details
  • Ostrovit Melatonin 1 mg - 180 Tablets
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit Melatonin 1 mg - 180 Tablets

    10 reviews
    Sale price €3.50 Regular price €3.89
    Unit price€0.02 each
    View details
  • Ostrovit Erythritol, natural - 1000 g Ostrovit Erythritol, natural - 1000 g
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit Erythritol, natural - 1000 g

    31 reviews
    Sale price €9.44 Regular price €10.49
    Unit price€9.44 /kg
    View details
  • Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Capsules Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Capsules
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Capsules

    12 reviews
    Sale price €5.93 Regular price €6.59
    Unit price€0.07 each
    View details
  • Ostrovit Omega 3 Ultra - 90 Capsules
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit Omega 3 Ultra - 90 Capsules

    10 reviews
    Sale price €8.54 Regular price €9.49
    Unit price€0.09 each
    View details
  • Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets

    14 reviews
    Sale price €6.29 Regular price €6.99
    Unit price€0.07 each
    View details
  • Ostrovit Zinc Picolinate - 150 Tablets Ostrovit Zinc Picolinate - 150 Tablets
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit Zinc Picolinate - 150 Tablets

    9 reviews
    Sale price €4.31 Regular price €4.79
    Unit price€0.03 each
    View details
  • Ostrovit Ashwagandha - 200 Tablets Ostrovit Ashwagandha - 200 Tablets Ostrovit Ashwagandha - 200 Tablets
    Sold out
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit Ashwagandha - 200 Tablets

    12 reviews
    Sale price €6.29 Regular price €6.99
    Unit price€0.03 each
    View details
  • Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 Capsules Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 Capsules
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 Capsules

    21 reviews
    Sale price €11.51 Regular price €12.79
    Unit price€0.12 each
    View details
  • Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Calcium - 90 Tablets Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Calcium - 90 Tablets
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit Vitamin D3 + K2 + Calcium - 90 Tablets

    11 reviews
    Sale price €5.84 Regular price €6.49
    Unit price€0.06 each
    View details
  • Ostrovit Taurine Powder - 300 g
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit Taurine Powder - 300 g

    6 reviews
    Sale price €5.93 Regular price €6.59
    Unit price€19.77 /kg
    View details
  • Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml
    Sold out
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml

    9 reviews
    Sale price €8.99 Regular price €9.99
    Unit price€17.98 /L
    View details
  • Ostrovit MgZB Ultra - 120 Tablets Ostrovit MgZB Ultra - 120 Tablets
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit MgZB Ultra - 120 Tablets

    4 reviews
    Sale price €5.30 Regular price €5.89
    Unit price€0.04 each
    View details
  • Ostrovit MSM - 90 Tablets Ostrovit MSM - 90 Tablets Ostrovit MSM - 90 Tablets
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit MSM - 90 Tablets

    No reviews
    Sale price €5.66 Regular price €6.29
    Unit price€0.06 each
    View details
  • Ostrovit Potassium Citrate, Lemon-Lime - 200 g Ostrovit Potassium Citrate, Lemon-Lime - 200 g Ostrovit Potassium Citrate, Lemon-Lime - 200 g
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit Potassium Citrate, Lemon-Lime - 200 g

    3 reviews
    Sale price €5.93 Regular price €6.59
    Unit price€2.97 /100g
    View details
  • OstroVit Flavour Drops Vanilla - 30 ml OstroVit Flavour Drops Vanilla - 30 ml
    10% off

    Ostrovit

    OstroVit Flavour Drops Vanilla - 30 ml

    6 reviews
    Sale price €2.78 Regular price €3.09
    Unit price€0.93 /10ml
    View details
  • Ostrovit Folic Acid - 90 Tablets Ostrovit Folic Acid - 90 Tablets
    Sold out
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit Folic Acid - 90 Tablets

    No reviews
    Sale price €4.49 Regular price €4.99
    Unit price€0.05 each
    View details
  • Ostrovit Kelp - 250 Tablets Ostrovit Kelp - 250 Tablets
    10% off

    Ostrovit

    Ostrovit Kelp - 250 Tablets

    2 reviews
    Sale price €6.02 Regular price €6.69
    Unit price€0.03 each
    View details
  • Previous
  • Page 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Next

OstroVit is a Polish sports nutrition and supplement brand offering one of the most comprehensive ranges available in Europe. With nearly 200 products spanning vitamins, minerals, amino acids, proteins, herbal extracts, and healthy foods, OstroVit delivers quality Polish supplementation at accessible prices.

Polish Supplement Excellence

OstroVit has grown from a sports nutrition brand into a complete wellness company, serving everyone from competitive athletes to people seeking daily health support. Polish manufacturing ensures quality control while keeping prices competitive. Their pharmaceutical-grade Pharma line and pure Supreme Pure powders demonstrate commitment to quality across different needs and budgets.

OstroVit Products at Medpak

At Medpak, we offer OstroVit's extensive range. Vitamins and minerals include multiple vitamin D3 formulations, vitamin C options, B-complex, and comprehensive multivitamins. Magnesium comes in various forms—citrate, malate, with B6, and in the popular MgZB formula. Omega fatty acids span from basic Omega 3 to Ultra and Extreme versions, plus krill oil and CLA.

Sports nutrition covers BCAA, EAA, creatine, L-carnitine, pre-workouts, and protein powders. Collagen products include marine and beef collagen in tablets, powders, and shots. Herbal extracts feature ashwagandha, bacopa monnieri, medicinal mushrooms (lion's mane, reishi), adaptogens, and traditional herbs. The Pharma line offers targeted formulas for focus, digestion, and immune support.

Healthy foods include 100% nut butters, Creametto spreads, protein oatmeal, konjac noodles, and natural sweeteners.

Why Choose OstroVit

OstroVit delivers comprehensive Polish supplementation with nearly 200 products at competitive prices. The brand's scale enables excellent value without sacrificing quality. For those seeking complete sports and health supplementation from a trusted Polish brand, OstroVit provides unmatched variety.

Medpak

Discover Medpak – your trusted destination for premium health and wellness products since 2014. We provide meticulously selected supplements, fitness accessories, and cosmetics from Krakow, Poland to customers across Europe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Norway (EUR €)

Information

  • Privacy Policy
  • Refund Policy
  • Terms of Service
  • Withdrawal Request
  • Suggest a product

Customer Service

  • About Us
  • Payment Info
  • Shipping info
  • Returns & Replacements
  • Impressum
  • Blog
  • Our Wholesale Site
  • Contact

Contact

Phone: +48 12 446 64 99

Mail: info@medpak.shop

Monday - Friday: 08:00-16:00

Contact Us Now

© 2026 Medpak.
Payment methods accepted
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Choose options

Item added to your cart.

View cart