Skip to content

Hard-to-find brands in one shop

Brands that are hard to find in your country — all in one shop

Help & contact
  • Norway (EUR €)
Medpak
Account Cart
  • Vitamins & Supplements
    • Vitamins & Supplements
    • Amino Acids

      Amino Acids

      All Amino Acids →
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathione
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptophan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl Cysteine (NAC)
      • All Amino Acids →
    • Antioxidants

      Antioxidants

      All Antioxidants →
      • Alpha Lipoic Acid
      • Astaxanthin
      • Coenzyme Q10 (CoQ10)
      • Lutein & Zeaxanthin
      • Quercetin
      • Resveratrol
    • Herbs

      Herbs

      All Herbs →
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Cat's Claw (Uña de Gato)
      • Curcumin & Turmeric
      • Dandelion Root
      • Devil's Claw
      • Echinacea
      • Garlic
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Saw Palmetto
      • Red Clover
      • Rhodiola
      • Tribulus
      • All Herbs →
    • Minerals

      Minerals

      All Minerals →
      • Chromium
      • Calcium
      • Iodine
      • Iron
      • Magnesium
      • Potassium
      • Selenium
      • Silica
      • Zinc
      • All Minerals →
    • Vitamins

      Vitamins

      All Vitamins →
      • Vitamin A
      • Vitamin B
      • Vitamin C
      • Vitamin D
      • Vitamin E
      • Vitamin K
      • Multivitamins
    • Fish Oil & Omegas (EPA DHA)
    • Collagen
    • Probiotics
    • Melatonin
    • Greens & Superfoods
    All Vitamins & Supplements →
  • Health Goals
    • Health Goals
    • Brain & Cognitive
    • Bone, Joint & Cartilage
    • Cardiovascular
    • Detox & Cleanse
    • Digestive System
    • Energy
    • Eye & Vision
    • Hair, Skin & Nails
    • Immune System
    • Kidneys & Urinary System
    • Respiratory System
    • Sleep
    • Weight Loss
    • Men's Health
    • Women's Health
    All Health Goals →
  • Sports
    • Sports
    • Carbohydrates

      Carbohydrates

      All Carbohydrates →
      • Carbo
      • Energy Gels
      • Isotonic Drinks
    • Creatine

      Creatine

      All Creatine →
      • Creatine Malate
      • Creatine Monohydrate
    • Pre-Workout

      Pre-Workout

      All Pre-Workout →
      • Pre-Workout Stimulants
      • Pre-Workout Pump
      • Pre-Workout Shots
      • Stimulants
    • Protein Powders

      Protein Powders

      All Protein Powders →
      • Vegetable Protein
      • Whey Protein Blends
      • Whey Protein Concentrate (WPC)
      • Whey Protein Isolate (WPI)
    • Weight Gainers

      Weight Gainers

      All Weight Gainers →
      • Gainers
    • Fat Burners
    • Regeneration
    • Testosterone Boosters
    All Sports →
  • Beauty
    • Beauty
    • Bath & Shower

      Bath & Shower

      All Bath & Shower →
      • Bath Accessories
      • Bath Bombs & Salts
      • Body Scrubs
      • Shower Gels
      • Soaps
    • Body Cosmetics

      Body Cosmetics

      All Body Cosmetics →
      • Deodorants & Antiperspirants
      • Lotions, Butters, Creams & Body Oils
    • Facial Cosmetics

      Facial Cosmetics

      All Facial Cosmetics →
      • Eye Creams
      • Face Creams
      • Facial Acids, Oils and Serums
      • Facial Cleansing
      • Hydrolats, Mists and Tonics
      • Masks & Clays
    • Hands & Feet

      Hands & Feet

      All Hands & Feet →
      • Corn, Callus & Bunion Treatments
      • Foot Care
      • Hand Care
    • Hair Cosmetics

      Hair Cosmetics

      All Hair Cosmetics →
      • Conditioners
      • Hair Colouring
      • Hair Masks
      • Hair Oils, Serums & Sprays
      • Shampoos
    • Intimate Hygiene

      Intimate Hygiene

      All Intimate Hygiene →
      • Gels & Soaps
      • Pads, Pantyliners, Tampons
    • Oral Care

      Oral Care

      All Oral Care →
      • Mouthwashes
      • Toothbrushes
      • Toothpastes
      • Replacement Brush Heads
    • Sun Protection

      Sun Protection

      All Sun Protection →
      • Sun Creams, Lotions
    All Beauty →
  • Makeup
    • Makeup
    • Face Makeup

      Face Makeup

      All Face Makeup →
      • BB & CC Creams
      • Foundations
      • Cushion Foundations
      • Other Face Makeup
    • Lip Makeup

      Lip Makeup

      All Lip Makeup →
      • Lipsticks
      • Lip Tints & Glosses
      • Lip Care
    • Eye Makeup

      Eye Makeup

      All Eye Makeup →
      • Mascaras
    All Makeup →
  • Mother & Baby
    • Mother & Baby
    • Pregnancy & Mother

      Pregnancy & Mother

      All Pregnancy & Mother →
      • Planning & Tests
      • Pregnancy Care
      • Health in Pregnancy
      • Breastfeeding
      • Skin & Body Care
    • Feeding Children

      Feeding Children

      All Feeding Children →
      • Bottle Teats
      • Bottles
      • Cups
      • Feeding Accessories
      • Food Storage
    • Children Health
    • Children Hygiene
    • Children Nutrition
    • Pacifiers
    All Mother & Baby →
  • Home
    • Home
    • Aromatherapy

      Aromatherapy

      All Aromatherapy →
      • Diffusers & Nebulizers
      • Essential Oil Sets
      • Essential Oil Singles
      • Fragrance Oils
      • Incense Sticks
    • Hearing Protection

      Hearing Protection

      All Hearing Protection →
      • Ear Muffs
      • Earplug Accessories
      • Earplugs
    • Home Care & Cleaning

      Home Care & Cleaning

      All Home Care & Cleaning →
      • Bathroom Cleaners
      • Eco Zone 🍃
      • Kitchen Cleaners
      • Laundry Products
      • Multi-purpose Cleaners
      • Odour Neutralisers
    • Insect & Tick Protection

      Insect & Tick Protection

      All Insect & Tick Protection →
      • Electronic Tick Repellents
      • Insect Repellents
    • Pets

      Pets

      All Pets →
      • Pet Accessories
      • Pet Food & Treats
      • Pet Grooming & Hygiene
      • Pet Supplements
      • Tick & Flea Protection
    • Sauna Accessories

      Sauna Accessories

      All Sauna Accessories →
      • Sauna Essential Oil
      • Sauna Tools & Equipment
    • Water Filtration & Bottles

      Water Filtration & Bottles

      All Water Filtration & Bottles →
      • Water Bottles
      • Water Filters
    All Home →
  • Health
    • Health
    • Healthy Food & Nutrition

      Healthy Food & Nutrition

      All Healthy Food & Nutrition →
      • Beverages & Drink Mixes
      • Breakfast & Cereals
      • Coffee & Tea
      • Cooking Oils & Vinegars
      • Healthy Drinks & Juices
      • Healthy Snacks
      • Herbs & Spices
      • Jams, Honey & Sweet Spreads
      • Nut Butters
      • Pasta & Noodles
      • Sauces & Seasonings
      • Sports Nutrition
      • Sugar Alternatives
      • All Healthy Food & Nutrition →
    • Sexual Health & Wellness

      Sexual Health & Wellness

      All Sexual Health & Wellness →
      • Condoms
      • Lubricants & Intimate Care
      • Adult Wellness Products
    • Medical Supplies & Tests
    All Health →
  • Brands
    • Brands
    • Our Brands
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Top Brands
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • New Brands
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    All brands A–Z →
  • Sale
  • Immune Season
  1. Home
  2. Vitaler's
Vitaler's

Vitaler's

(141 products)
  • Atlantic Treat
  • Bilovit
  • Vitaler's
  • Wellbear
  • Most relevant
  • Best selling
  • Alphabetically, A-Z
  • Alphabetically, Z-A
  • Price, low to high
  • Price, high to low
  • Date, old to new
  • Date, new to old
View as

  • Vitaler's Vitamin B Complex Methylated, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin B Complex Methylated, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin B Complex Methylated, drops - 30 ml
    Sold out

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamin B Complex Methylated, drops - 30 ml

    No reviews
    Regular price €7.99
    Unit price€7.99 /10ml
    View details
  • Vitaler's Vitamin E 12 mg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin E 12 mg, drops - 30 ml
    25% off

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamin E 12 mg, drops - 30 ml

    No reviews
    Sale price €3.96 Regular price €5.29
    Unit price€1.32 /10ml
    View details
  • Vitaler's Teasel Root 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Teasel Root 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Teasel Root 500 mg - 60 Capsules
    25% off

    Vitaler's

    Vitaler's Teasel Root 500 mg - 60 Capsules

    No reviews
    Sale price €4.19 Regular price €5.59
    Unit price€0.07 each
    View details
  • Vitaler's Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules
    Sold out

    Vitaler's

    Vitaler's Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules

    No reviews
    Regular price €7.99
    Unit price€0.13 each
    View details
  • Vitaler's OPC (Pine bark) 420 mg - 60 Capsules Vitaler's OPC (Pine bark) 420 mg - 60 Capsules Vitaler's OPC (Pine bark) 420 mg - 60 Capsules
    25% off

    Vitaler's

    Vitaler's OPC (Pine bark) 420 mg - 60 Capsules

    1 review
    Sale price €5.99 Regular price €7.99
    Unit price€0.10 each
    View details
  • Vitaler's Cascara Sagrada 450 mg - 60 Capsules Vitaler's Cascara Sagrada 450 mg - 60 Capsules Vitaler's Cascara Sagrada 450 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Cascara Sagrada 450 mg - 60 Capsules

    No reviews
    Regular price €7.19
    Unit price€0.12 each
    View details
  • Vitaler's Rhodiola Rosea 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Rhodiola Rosea 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Rhodiola Rosea 500 mg - 60 Capsules
    Sold out

    Vitaler's

    Vitaler's Rhodiola Rosea 500 mg - 60 Capsules

    No reviews
    Regular price €13.79
    Unit price€0.23 each
    View details
  • Vitaler's Sarsaparilla 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Sarsaparilla 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Sarsaparilla 500 mg - 60 Capsules
    Sold out
    25% off

    Vitaler's

    Vitaler's Sarsaparilla 500 mg - 60 Capsules

    1 review
    Sale price €4.34 Regular price €5.79
    Unit price€0.07 each
    View details
  • Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 Capsules Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 Capsules Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 Capsules Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 Capsules
    25% off

    Vitaler's

    Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 Capsules

    1 review
    Sale price €4.71 Regular price €6.29
    Unit price€0.08 each
    View details
  • Vitaler's Vitamin C Junior 100 mg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin C Junior 100 mg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin C Junior 100 mg, drops - 30 ml
    Sold out

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamin C Junior 100 mg, drops - 30 ml

    No reviews
    Regular price €3.99
    Unit price€1.33 /10ml
    View details
  • Vitaler's Folic Acid (Vitamin B9) 400 mcg, drops - 30 ml Vitaler's Folic Acid (Vitamin B9) 400 mcg, drops - 30 ml Vitaler's Folic Acid (Vitamin B9) 400 mcg, drops - 30 ml
    Sold out

    Vitaler's

    Vitaler's Folic Acid (Vitamin B9) 400 mcg, drops - 30 ml

    2 reviews
    Regular price €5.99
    Unit price€2.00 /10ml
    View details
  • Vitaler's Isotonic Lemon-Lime, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Lemon-Lime, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Lemon-Lime, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Lemon-Lime, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Lemon-Lime, powder - 250 g
    Sold out

    Vitaler's

    Vitaler's Isotonic Lemon-Lime, powder - 250 g

    1 review
    Regular price €6.69
    Unit price€26.76 /kg
    View details
  • Vitaler's Vitamin D3 Junior 800 IU, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin D3 Junior 800 IU, drops - 30 ml

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamin D3 Junior 800 IU, drops - 30 ml

    No reviews
    Regular price €4.49
    Unit price€1.50 /10ml
    View details
  • Vitaler's Vitamin D3 Forte 2000 IU, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin D3 Forte 2000 IU, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin D3 Forte 2000 IU, drops - 30 ml
    Sold out
    25% off

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamin D3 Forte 2000 IU, drops - 30 ml

    No reviews
    Sale price €4.49 Regular price €5.99
    Unit price€1.32 /ml
    View details
  • Vitaler's Isotonic Cherry, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Cherry, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Cherry, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Cherry, powder - 250 g Vitaler's Isotonic Cherry, powder - 250 g
    Sold out

    Vitaler's

    Vitaler's Isotonic Cherry, powder - 250 g

    No reviews
    Regular price €6.69
    Unit price€26.76 /kg
    View details
  • Vitaler's Maitake 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Maitake 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Maitake 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Maitake 500 mg - 60 Capsules
    25% off

    Vitaler's

    Vitaler's Maitake 500 mg - 60 Capsules

    No reviews
    Sale price €8.31 Regular price €11.09
    Unit price€0.14 each
    View details
  • Vitaler's Vitamin D3 2000 IU, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin D3 2000 IU, drops - 30 ml
    Sold out
    25% off

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamin D3 2000 IU, drops - 30 ml

    No reviews
    Sale price €3.59 Regular price €4.79
    Unit price€1.20 /10ml
    View details
  • Vitaler's Chelated Zinc 15 mg + Organic Selenium 200 mcg, drops - 30 ml Vitaler's Chelated Zinc 15 mg + Organic Selenium 200 mcg, drops - 30 ml
    Sold out

    Vitaler's

    Vitaler's Chelated Zinc 15 mg + Organic Selenium 200 mcg, drops - 30 ml

    No reviews
    Regular price €6.49
    Unit price€2.16 /10ml
    View details
  • Vitaler's Vitamin K2 MK-7 75 mcg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin K2 MK-7 75 mcg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin K2 MK-7 75 mcg, drops - 30 ml
    25% off

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamin K2 MK-7 75 mcg, drops - 30 ml

    1 review
    Sale price €5.91 Regular price €7.89
    Unit price€1.97 /10ml
    View details
  • Vitaler's Vitamin ADEK, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin ADEK, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin ADEK, drops - 30 ml
    25% off

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamin ADEK, drops - 30 ml

    No reviews
    Sale price €8.24 Regular price €10.99
    Unit price€2.75 /10ml
    View details
  • Vitaler's Folic Acid (Vitamin B9) 800 mcg - 60 Capsules Vitaler's Folic Acid (Vitamin B9) 800 mcg - 60 Capsules Vitaler's Folic Acid (Vitamin B9) 800 mcg - 60 Capsules
    Sold out

    Vitaler's

    Vitaler's Folic Acid (Vitamin B9) 800 mcg - 60 Capsules

    No reviews
    Regular price €7.79
    Unit price€0.13 each
    View details
  • Vitaler's Silibiotin - Hair, Skin, Nails  - 180 Tablets Vitaler's Silibiotin - Hair, Skin, Nails  - 180 Tablets Vitaler's Silibiotin - Hair, Skin, Nails  - 180 Tablets Vitaler's Silibiotin - Hair, Skin, Nails  - 180 Tablets Vitaler's Silibiotin - Hair, Skin, Nails  - 180 Tablets Vitaler's Silibiotin - Hair, Skin, Nails  - 180 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Silibiotin - Hair, Skin, Nails - 180 Tablets

    No reviews
    Regular price €6.89
    Unit price€0.04 each
    View details
  • Vitaler's Echinacea 400 mg - 60 Capsules Vitaler's Echinacea 400 mg - 60 Capsules Vitaler's Echinacea 400 mg - 60 Capsules
    25% off

    Vitaler's

    Vitaler's Echinacea 400 mg - 60 Capsules

    1 review
    Sale price €5.69 Regular price €7.59
    Unit price€0.09 each
    View details
  • Vitaler's Chelated Zinc 15 mg, drops - 30 ml Vitaler's Chelated Zinc 15 mg, drops - 30 ml
    Sold out

    Vitaler's

    Vitaler's Chelated Zinc 15 mg, drops - 30 ml

    No reviews
    Regular price €5.99
    Unit price€2.00 /10ml
    View details
  • Previous
  • Page 5 / 6
  • 1
  • …
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Next

Vitaler's is Medpak's own Polish supplement brand offering vitamins, minerals, medicinal mushrooms, and omega-3 oils. With carefully crafted formulations at accessible prices, Vitaler's delivers quality supplementation that represents good value for health-conscious consumers across Europe.

Quality Polish Supplementation

Vitaler's was created to provide high-quality supplements without unnecessary markups. The brand focuses on effective formulations using well-researched ingredients in optimal forms, making consistent daily supplementation achievable for everyone. Every product reflects Medpak's commitment to delivering trusted quality at fair prices.

Vitaler's Products at Medpak

At Medpak, we offer Vitaler's comprehensive range. Vitamins include D3 in multiple strengths as drops and softgels, ADEK combinations for adults and children, K2 MK-7, methylated B-complex, vitamin C with rosehip, and individual B vitamins in convenient drop format. Minerals cover magnesium with B6, zinc picolinate, selenium, iodine, and potassium—available as capsules or liquid drops for flexible dosing.

The medicinal mushroom range features cordyceps, lion's mane, reishi, chaga, maitake, and shiitake, plus a combined Vital Mushrooms blend. Herbal extracts include ashwagandha, curcumin, milk thistle, maca, and saw palmetto. Norwegian cod liver oil provides omega-3s in multiple flavours including a Junior version for children. Melatonin options support healthy sleep.

Why Choose Vitaler's

Vitaler's delivers carefully crafted Polish supplements with quality formulations at accessible prices. The brand makes consistent supplementation achievable for all budgets. For those seeking reliable everyday supplements that represent good value, Vitaler's provides trusted Polish quality.

Medpak

Discover Medpak – your trusted destination for premium health and wellness products since 2014. We provide meticulously selected supplements, fitness accessories, and cosmetics from Krakow, Poland to customers across Europe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Norway (EUR €)

Information

  • Privacy Policy
  • Refund Policy
  • Terms of Service
  • Withdrawal Request
  • Suggest a product

Customer Service

  • About Us
  • Payment Info
  • Shipping info
  • Returns & Replacements
  • Impressum
  • Blog
  • Our Wholesale Site
  • Contact

Contact

Phone: +48 12 446 64 99

Mail: info@medpak.shop

Monday - Friday: 08:00-16:00

Contact Us Now

© 2026 Medpak.
Payment methods accepted
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Choose options

Item added to your cart.

View cart